Hakkımızda

1981 yılında Erzurum da kurulan Kafkas Ticaret, 1990 yılına kadar Kafkas plastiği markalaştırarak bölgenin plastik üreticisi haline gelmiştir.

1990’lı yıllarla birlikte gelişen ülkenin gelişen firması olarak züccaciye toptancılığı ile sektör lideri firmaların bayilikleri ile Erzurum’un marka ve hizmet çıtasını yükselterek, 2000’li yıllarla tecrübesini teknoloji ile harmanlanmış, endüstriyel mutfakta 2D ve 3D çizim tabanlı projelere imza atmaya başlamıştır.

Bugün Kafkas Endüstriyel, Kafkas Plastik fabrikası, İnoksan endüstriyel mutfak bölge bayiliği, Kütahya Porselen bölge bayiliği ve Hisar kaşık çatal bölge bayilikleri ile birlikte 36 öncü marka firmanın bayiliğini yaparak Endüstriyel mutfak showroom’u, Kafkas Plastik mağazası, Kütahya Porselen mağazası ve göz alıcı mutfakları dizayn eden profesyonel ekip ile 1981’den beri bir adım daha önde…

Misyon

Kafkas Endüstriyel, kalite, dayanıklılık ve işlevselliği bir arada sunan, profesyonellerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilen çözümleri sunar.

Kafkas Endüstriyel, dünya çapında referans markalar bayisi olarak fırın, pişirme, açık büfe teşhir, bulaşıkhane, çamaşırhane ve ticari soğutucularda, kapsamlı endüstriyel ekipmanlarda çözüm ortağıdır.

Her çalışmamızın altında yatan ruh, müşterilerimiz ve çalışanlarımızın karşılıklı memnuniyeti, çevreye saygı ve iş hedeflerimize ulaşmadaki kararlılık ve başarı ve azmidir.

Vizyon

Vizyonumuz endüstriyel mutfak ekipmanları, plastik ve züccaciye sektöründe piyasa fiyatlarını belirleyen yüksek kalitede ürünlerle, yenilikçi çözümler üreten bölgesinde lider firma olmaktır.